Zde můžete diskutovat na téma RC modelů a RC závodů.

Datum
Vložil
Titulek

Závod o Český pohár LS 2012 5.5.2012

Rád bych i touto cestou rád poděkoval organizátorům těcho závodů za jejich pozitimní přístup, super měření časů a přípravou tratě. Hoši super díky. RCA Rakovník. Už se na vás draci těšíme v Rakovníku.

Datum
Vložil
Titulek

Kleště na ségrovky

Dobrý den, jsem z Rychnova, předem se chci omluvit, protože jsem v našem oboru žačátečník. Mám doma buggy 1/10 Schumacher cat sx a potřeboval bych rozdělat diferenciály, vyčistit, promazat a tak. Narazil jsem na technický problém - ségrovka vnitřní poměrně malého průměru. Na célém internetu jsem našel pouze kleště od hudy, a to za cca 400 Kč, což se mi moc nelíbí, tedy zatím. Nemáte prosím někdo takové kleště k dispozici? Mohl bych poprosit o pomoc. Dojel bych třeba 5.5. do Solnice kouknout na závod, tedy stejně se tam chystám, vzal bych buggy a tam udělal s vaší pomocí údržbu, rád bych se poradil se zkušebějšími. Nenašel by se někdo s takovými kleštěmi?
Jetšě třeba radu, jestli není nějaká levnější varianta těchto kleští, jiný výrobce?
Díky moc.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Kleště na ségrovky

Přijed do Solnice něco s tím uděláme .

Datum
Vložil
Titulek

On road dráha

Ctěl bych se zeptat,zda je u vás možné volné ježděni na on-road dráze. Mám 1:5 a z Pardubic to není tak daleko. Díky za případné info.

Datum
Vložil
Titulek

Re: On road dráha

Dráha je zatím volně přístupná pro každého.Jediné omezení je v přístupu na tribunu pro jezdce která je zamčená,po domluvě lze odemknout.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: On road dráha

Ahoj. Děkuji za info. Třeba Vás tam některého potkám. Krásný den. T.

Datum
Vložil
Titulek

celkový převod podvozku

Čau, chystám se zůčastnit závodu SPEED challenge v kategorii HOBBY a potřeboval bych vědět jak mám spočítat požadovaný celkový převod podvozku? Prosím o vzorec či odkaz. Díky Lukáš (Kyosho TF-5).

Datum
Vložil
Titulek

Re: celkový převod podvozku

Ahoj Lukáši,
kontrolu celkového převodového poměru podvozku děláme velice jednoduše. Označíme bod na kole auta, během jedné otáčky kola (podvozek tlačíme po podložce) se musí pastorek na motoru otočit minimálně šestkrát - jak prosté.

Datum
Vložil
Titulek

poježdění na offroad dráze

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat zda na vaši offroad dráze se dá zajezdit s rc autem, jestli máte nějaké dny pro veřejnost. Mám auto 1:10 v rally úpravě (tamiya DF03ra).
petr.vanoucek@centrum.cz
Děkuji z odpověď

Datum
Vložil
Titulek

Re: poježdění na offroad dráze

Dobrý den, offraod dráha je zatím volně přístupná pro každého. Jediné omezení je v přístupu na tribunu pro jezdce, která je zamčená.

<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 >>

Diskuzní fórum

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode