Zde můžete diskutovat na téma RC modelů a RC závodů.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: závod 18. a 19.1.

Co se tyce off-road zavodu bude draha otevrena nejdříve v osm z duvodu ze se ještě rano musí dostavet draha. V kategorii Short pocitam max počet aut v rozjížďce 5, coz myslim ze je rozumny počet. S pujcením cipu by nemel byt problém, pokud nikdo nebude cekat na poslední chvili a prihlasi se včas cipy zajistim. Zatim jich mam dost. Co se tyce prohazovani cipu z auta do auta v jinych kategiriich není problém.

Datum
Vložil
Titulek

Blansko 22.9.2013

Kluci, jste skvělí!!!. Suprové umístění. Radost si přečíst info o závodu. Gratuluji vám všem ;-) . Mějte se a 5.10. u vás. fml

Datum
Vložil
Titulek

Létání

Dobrý den, chci se zeptat jestli někdo z Vás i létá a jestli se někde scházíte, jsem z Dobrušky a chtěl bych si s někým občas o modelařině pokecat nebo si zalítat, teprv začínám, mám jen pár letadel a něco rozestavěné, zatím jen malé prcky kvůli převozu, nemám auto je mi teprv 14, mám Skylady, Pioneera 1400, Superzooma XL, Rally XP zatím nepotaženou a Mantu, na té je ještě nějaká práce. Dále bych se chtěl zeptat jaké nejlevnější fungující auto na expedice doporučujete, koukal jsem že by byla nejlepší asi Mitsubishi Pajero nebo něco na podvozku CC-01, ale je to hodně peněz, z kapesného se to blbě šetří tak jestli nevíte o něčem levnějším. Byl bych rád pokud byste mi mohli napsat spíš do emailu vojta.coloredo@seznam.cz Děkuji.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Létání

Ahoj Vojto, my jako klub jezdíme hlavně s on-road závoďáky 1:10 na asfaltu a s buggynami 1:6 v terénu. Scházíme se dost pravidelně v pátek na asfaltové dráze v Solnici (tak okolo šesté), v zimě v Habrové. S letadly lítám myslím jen já, ale jen občas v Kostelci. S expedicemi pokud vím nemá nikdo z nás zkušenosti, tak nemohu doporučit (podívej se na portál Masters.cz - tam se o expedicích občas píše). Zkus navštívit někdy v neděli odpoledne letiště ve Voděradech (směren na Novou Ves), nebo v Lupenici, tam se také pravidelně létá (https://www.letiste.dodek.cz/). Slušné použité věci se dají dobře koupit na MODELBAZARU (https://inzerce.modelbazar.cz/). Měj se a někdy se zastav. V sobotu 14. září máme v Solnici (nebo v Habrové kdyby pršelo) závody.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Létání

https://www.rchouby.cz/

Datum
Vložil
Titulek

OFF-road

Zdravím chtěl bych se zeptat jak to u vás funguje na offroad trati. Mám namysli jestli je dráha otevřená furt pro veřejnost nebo jen některé dny za poplatek. Popřípadě kdy je tam víc lidi:) Rád bych se seznámil s někým kdo by si se mnou občas jezdil. Vlastním HPI Baju 5T. Předem díky za info. :)

Datum
Vložil
Titulek

Re: OFF-road

už mám vše zjištěné :)

Datum
Vložil
Titulek

off road dráha v Solnici

Zdravím všechny modeláře,jsem ze Solnice a jezdím rc expedice.Chtěl bych se zeptat jestli by se mohl na vaší dráze v Solnici uspořádat závod v rc off road trialu expedičních modelů 1:10.Na oplátku bych mohl při předváděcích akcích co pořádáte (např. v ASV) prezentovat rc expedice.Přikládám odkaz na video jak vlastně rc off road trial vypadá: https://www.youtube.com/watch?v=Z_ulLxNlRAA

Datum
Vložil
Titulek

Re: off road dráha v Solnici

Zdravím není žádný problém se domluvit a na dráze závody uspořádat ,bude jen dobře když se rozšíří naše činnost i o jiné sekce a dráha bude využita jak pro další jezdce tak i diváky.Pakliže počasí dovolí bude tento víkend na dráze MČR buggy,můžete se za námi zastavit a domluvíme se.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: off road dráha v Solnici

Děkuji,zastavím se

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Diskuzní fórum

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode