Zde můžete diskutovat na téma RC modelů a RC závodů.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: závod 18. a 19.1.

Díky kluci za info. Jdu se přihlásit, jen doufám že mi do pátku dorazí hruška do diferáku pro klukovo ASSO. Kdyby něco nedopadlo tak bych se včas omluvil ať máte jasno koklik bude lidí, ale věřím že to dopadne.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: závod 18. a 19.1.

Co se tyce off-road zavodu bude draha otevrena nejdříve v osm z duvodu ze se ještě rano musí dostavet draha. V kategorii Short pocitam max počet aut v rozjížďce 5, coz myslim ze je rozumny počet. S pujcením cipu by nemel byt problém, pokud nikdo nebude cekat na poslední chvili a prihlasi se včas cipy zajistim. Zatim jich mam dost. Co se tyce prohazovani cipu z auta do auta v jinych kategiriich není problém.

Datum
Vložil
Titulek

Blansko 22.9.2013

Kluci, jste skvělí!!!. Suprové umístění. Radost si přečíst info o závodu. Gratuluji vám všem ;-) . Mějte se a 5.10. u vás. fml

Datum
Vložil
Titulek

Létání

Dobrý den, chci se zeptat jestli někdo z Vás i létá a jestli se někde scházíte, jsem z Dobrušky a chtěl bych si s někým občas o modelařině pokecat nebo si zalítat, teprv začínám, mám jen pár letadel a něco rozestavěné, zatím jen malé prcky kvůli převozu, nemám auto je mi teprv 14, mám Skylady, Pioneera 1400, Superzooma XL, Rally XP zatím nepotaženou a Mantu, na té je ještě nějaká práce. Dále bych se chtěl zeptat jaké nejlevnější fungující auto na expedice doporučujete, koukal jsem že by byla nejlepší asi Mitsubishi Pajero nebo něco na podvozku CC-01, ale je to hodně peněz, z kapesného se to blbě šetří tak jestli nevíte o něčem levnějším. Byl bych rád pokud byste mi mohli napsat spíš do emailu vojta.coloredo@seznam.cz Děkuji.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Létání

Ahoj Vojto, my jako klub jezdíme hlavně s on-road závoďáky 1:10 na asfaltu a s buggynami 1:6 v terénu. Scházíme se dost pravidelně v pátek na asfaltové dráze v Solnici (tak okolo šesté), v zimě v Habrové. S letadly lítám myslím jen já, ale jen občas v Kostelci. S expedicemi pokud vím nemá nikdo z nás zkušenosti, tak nemohu doporučit (podívej se na portál Masters.cz - tam se o expedicích občas píše). Zkus navštívit někdy v neděli odpoledne letiště ve Voděradech (směren na Novou Ves), nebo v Lupenici, tam se také pravidelně létá (https://www.letiste.dodek.cz/). Slušné použité věci se dají dobře koupit na MODELBAZARU (https://inzerce.modelbazar.cz/). Měj se a někdy se zastav. V sobotu 14. září máme v Solnici (nebo v Habrové kdyby pršelo) závody.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Létání

https://www.rchouby.cz/

Datum
Vložil
Titulek

OFF-road

Zdravím chtěl bych se zeptat jak to u vás funguje na offroad trati. Mám namysli jestli je dráha otevřená furt pro veřejnost nebo jen některé dny za poplatek. Popřípadě kdy je tam víc lidi:) Rád bych se seznámil s někým kdo by si se mnou občas jezdil. Vlastním HPI Baju 5T. Předem díky za info. :)

Datum
Vložil
Titulek

Re: OFF-road

už mám vše zjištěné :)

Datum
Vložil
Titulek

off road dráha v Solnici

Zdravím všechny modeláře,jsem ze Solnice a jezdím rc expedice.Chtěl bych se zeptat jestli by se mohl na vaší dráze v Solnici uspořádat závod v rc off road trialu expedičních modelů 1:10.Na oplátku bych mohl při předváděcích akcích co pořádáte (např. v ASV) prezentovat rc expedice.Přikládám odkaz na video jak vlastně rc off road trial vypadá: https://www.youtube.com/watch?v=Z_ulLxNlRAA

Datum
Vložil
Titulek

Re: off road dráha v Solnici

Zdravím není žádný problém se domluvit a na dráze závody uspořádat ,bude jen dobře když se rozšíří naše činnost i o jiné sekce a dráha bude využita jak pro další jezdce tak i diváky.Pakliže počasí dovolí bude tento víkend na dráze MČR buggy,můžete se za námi zastavit a domluvíme se.

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Diskuzní fórum

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode