Zde můžete diskutovat na téma RC modelů a RC závodů.

Datum
Vložil
Titulek

Re: možnost kontaktu

Ahoj Jirko, omlouvám se, že Ti nikdo dosud neodpověděl. Když je sucho, tak většinou v této době v pátek jezdíme na asfaltové dráze v Solnici. Než se k nám vypravíš využij kontakt na Radka, ten Ti řekne jestli se jezdí nebo ne.

Datum
Vložil
Titulek

Volné ježdění

Dobrý den,jsem od Chrudimi,ty pátky platí? rád bych se někdy přišel podívat a popovídat si.

Datum
Vložil
Titulek

Re:první auto

Ahoj, potřeboval bych, jestli by mi někdo neporadil, chci si koupit první auto na závody, k vám do Habrové například, ale moc o tom nevím, napadlo mě, že bych si koupil model LRP S 10 BLAST BX 2 BRUSHLESS myslíte, že by mohlo pro první závody stačit, prošlo by pravidly? Děkuji za odpovědi

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re:první auto

Ahoj Jirko,
rádi přivítáme mezi sebou nového závodníka. Nejlepší by bylo, přijít mezi nás, abychom prodiskutovali tvoje představy a možnosti. Pro začínající závodníky je asi nejlepší kategorie Hobby - stavební pravidla jsou v propozicích. Pošli nám prosím kontakt (e-mail). Abychom Ti mohli dát vědět, kdy budeme v Habrové. Většinou se dost pravidelně scházíme v pátek okolo 18 hodiny. 17. ledna pořádáme první závod SPEED Challenge 2015. To LRPéčko by šlo, ale jsou i jiné možnosti, stav se domluvíme se.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re:první auto

Ahoj, děkuji za odpověd můj e-mail je Loufek12@seznam.cz

Datum
Vložil
Titulek

prosba o radu

Mám doma rozbité autíčko(v elektrice ) a moc tomu nerozumím. Bude někdo 30.11.na dráze v Habrové kdo by mi mohl poradit?Děkuji

Datum
Vložil
Titulek

Re: prosba o radu

Ahoj Šimone, promiň nevšiml jsem si Tvého dotazu, ale v neděli na dráze asi nikdo nebyl. Odkud jsi? Pravidelně je někdo na dráze v pátek v podvečer - asi tak od šesti hodin. Stav se.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: prosba o radu

Moc děkuji za odpověď, jsem ze Solnice, a pátrám po někom, kdo by mi byl ochoten poradit - pomoci s opravou mého rc auta, vůbec nereaguje auto na ovladač(ani při nabitých baterkách) děkuji

Datum
Vložil
Titulek

Short couse

Zdravím, rád bych se v příští sezoně (2015) zúčastnil závodů SC trucků. Z propozic jsem nevyčetl, jestli je možné mít auto upravené, nebo jestli musí být tak, jak jej postavil výrobce - mám traxxas slash a jde mi primárně o doma vyrobené LCG šasi...

Datum
Vložil
Titulek

Re: Short course

Ahoj Pavle, při přihlášení do závodu musíš vycházet z propozic daného závodu nebo seriálu. Obecně lze říci, že tuning podvozku nebývá v propozicích omezen.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Diskuzní fórum

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode