Solnické loučení s létem – sobota 7.září

10.09.2013 20:47

Již tradičně se náš klub zúčastnil 11. ročníku UNESCO World Cupu v Solnici. Letos se tato akce uskutečnila pod názvem „Solnické loučení s létem“. Počasí bylo úplně ukázkové, slunce, teplo, paráda. V okolí Solnického kulturního domu se předváděli hasiči, hrály kapely, soutěžilo se v jízdě zručnosti na koloběžkách a kolách. Lákadlem pro diváky byla i expozice našeho modelklubu v blízkosti závodní dráhy. Naši buggynáři odjeli několik tréninkových rozjížděk, jako hosti se předvedli i jezdci z Trutnovského Offroad klubu. Protože se trochu prášilo, došlo na zvlhčení dráhy, které zajistili místní hasiči. Nakonec však byla dráha mokrá až moc a bylo nutno s dalšími jízdami počkat, až trochu vyschne. S Tomášem a Mírou jsme vystavili i naše cestovní závoďáky, ty však bohužel nebylo kde předvést v jízdě. Druhý Tomáš přijel v historickém tudoru z roku 1948 a přivezl dva krásné modely závodních škodovek. Na vodní nádrži předvedl své lodní modely kamarád Zdeněk. K poledni řady návštěvníků prořídly, my jsme sbalili své modely, obdrželi jsme poděkování pořadatelů a zamířili ke svým domovům. Obrázky z akce si prohlédněte v galerii.

 

Míra Matějus st.

Zpět

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode