OPEN Tour 14.4.2012

15.04.2012 00:12

14.4.2012 se jel čtvrtý halový závod OPEN Tour v Trutnově (příští závod už bude v Náchodě na asfaltové dráze). Náš Modelklub RK měl v tomto závodě zastoupení ve třech kategoriích ze čtyř. Karel Štěpánek startoval v kategorii Open, Tomáš a Zdeněk Janečkovi kategorii Hobby a Radek Rusmich jel jako obvykle kategorii Formulí. Celkem se na start postavilo 51 závodních vozů, takže účast byla pěkná. Nejslabší obsazení měla kategorie GT do které se přihlásili pouze čtyři závodníci. Formulí se postavilo na startovní rošt devět a zbytek se rozdělil mezi kategorie Open (24) a Hobby (14). Po ranní rozpravě se startovalo jako obvykle do čtyř kvalifikačních jízd, ve kterých si závodníci vyjeli své postavení na startovním roštu do třech finálovek. Radek si vyjel ve formulích třetí místo na startu, v kategorii Hobby se kluci Janečkovi dostali do skupiny "A" a to v pořadí Tomáš 5.místo a Zdeněk 7.místo. V kategorii Open, která byla v tomto závodě stejně jako v předchozích nejvíce obsazená, si Karel zajistil 5. místo na startovním roštu skupiny "B". Celý závodní den se nesl v pohodovém duchu a zároveň jsme byli v průběhu celého dne, ať už v kvalifikacích, nebo ve finálovkách, svědky pěkných závodních soubojů napříč všemi kategoriemi i skupinami. Poslední skupina dojela v 17.15, po té proběhlo vyhlášení výsledků a předání cen a diplomů. Děkujeme pořadatelům za pěknou závodní sobotu a budeme se těšit na příští závod na asfaltu.

 

Závodníci našeho klubu dojeli na následujících pozicích.

Kat. Formule - Radek - 4.místo.
Kat. Hobby Tomáš - 6.místo, Zdeněk - 7.místo.
Kat. Open Karel - 5.místo ve skupině - 14.místo v celkovém pořadí

 

Níže najdete pár fotek a videa z finálových jízd jednotlivých kategoríí, kterých se zúčastnili naši závodníci.
(je to jen z telefonu, takže nečekejte zázraky)
Fotky

Video OPEN

Video FORMULE

Video HOBBY
 

Zpět

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode