Dětský den na koupališti v Kostelci

31.05.2011 20:50

Dětský den na koupališti v Kostelci

Míra mladší dohodnul prezentaci našeho klubu na akci pořádané Domem dětí a mládeže v Kostelci. V neděli po obědě jsme se sešli na kosteleckém koupališti, abychom dětičkám a jejich rodičům předvedli, jak vypadají a jezdí naše auta. Zpočátku jsme měli malý problém s umístěním naší expozice, protože místo, které jsme si vybrali, bylo v zápětí ohrožováno přílivem decibelů ze zvukové aparatury. Přestěhovali jsme se tedy kus dál a byl pokoj.

Po celé odpoledne probíhaly různé prezentace od loutkového divadla, ukázky juda, přes břišní tanečnice, předvedení zásahových vozidel policie a hasičů. Také o naše ukázky byl zájem. Nejdříve jsme předvedli naše elektry v driftovací aréně – vypuštěném bazénu. Finále spolehlivě zajistily velké buggyny, které se proháněly na vytýčené části trávníku. Ukázky proběhly bez problémů a sklidily pozornost diváků.  O půl páté jsme ukončili předvádění, sbalili věci, obdrželi poděkování od pořadatelů a odjeli domů.   

 

Fotogalerie

 

Míra Matějus st.

Zpět

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode